صدمه زدن ایمیل صادرات کارشناس فروش کارشناسی

صدمه زدن: ایمیل صادرات کارشناس فروش کارشناسی بازار کار لوازم خانگی

گت بلاگز اخبار حوادث رای قصاص دکتر تبریزی صادر شد

بر اساس نظریه پزشکی قانونی علت فوت دو نفر از اعضای خانواده این دکتر مسمومیت با سم فسفین بوده و در بررسی غذاها نیز این نوع سم کشف شده است است. 

رای قصاص دکتر تبریزی صادر شد

رای قصاص دکتر تبریزی صادر شد

عبارات مهم : پزشکی

بر اساس نظریه پزشکی قانونی علت فوت دو نفر از اعضای خانواده این دکتر مسمومیت با سم فسفین بوده و در بررسی غذاها نیز این نوع سم کشف شده است هست.

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: رای قصاص دکتر تبریزی صادر شد و در مرحله ابلاغ است.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری مدیر کل دادگستری آذربایجان شرقی در گفت وگو با میزان، در ارتباط با آخرین اوضاع پرونده دکتر تبریزی اظهار کرد: رای قصاص دکتر تبریزی صادر شد.

رای قصاص دکتر تبریزی صادر شد

وی ادامه داد: رای در مرحله ابلاغ است و چنانچه اعتراض باشد به دیوان عالی کشور ارسال خواهد شد.

گفتنی هست؛ کیفرخواست پرونده دکتر تبریزی در اواسط فروردین ماه امسال صادر شد و چهارم مهرماه جلسه پیگیری به این پرونده در شعبه 3 دادگاه کیفری یک تبریز برگزار شد.

بر اساس نظریه پزشکی قانونی علت فوت دو نفر از اعضای خانواده این دکتر مسمومیت با سم فسفین بوده و در بررسی غذاها نیز این نوع سم کشف شده است است. 

به گزارش خبرگزاری میزان، بیستم مهر ماه سال گذشته و همزمان با روز تاسوعای حسینی خبری مبنی بر فوت 2 عضو خانواده یکی از پزشکان تبریز در رسانه ها منتشر شد. بر اساس گفته مدیر کل دادگستری آذربایجان شرقی این دکتر مدعی شده است بود که فردی چند غذای نذری در اختیار آن ها قرار داده و اعضای خانواده‎اش با مصرف این غذا مسمومیت پیدا کرده، راهی بیمارستان شده است اند و در نهایت همسر و مادربزرگ این دکتر فوت می شوند.

تحقیقات جهت شناسایی علت این اتفاق با پیگیری های شبانه روزی دادستان مرکز استان و بازپرس پرونده ادامه داشت تا اینکه این پرونده ابعاد تازه ای به خود گرفت و قاضی موسی خلیل الهی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان شرقی در گفت وگو با خبرنگار میزان جرئیاتی تازه از پرونده فوت دو عضو خانواده این دکتر را تشریح کرد.

وی از صدور نظریه پزشکی قانونی در رابطه با این پرونده خبر داد و گفت: بر اساس نظریه پزشکی قانونی علت فوت دو نفر از اعضای خانواده این دکتر مسمومیت با سم فسفین بوده و در بررسی غذاها نیز این نوع سم کشف شده است است.

رای قصاص دکتر تبریزی صادر شد

واژه های کلیدی: پزشکی | تبریزی | پرونده | خانواده | خانواده | مسمومیت | دادگستری | آذربایجان | رئیس کل دادگستری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog