صدمه زدن ایمیل صادرات کارشناس فروش کارشناسی

صدمه زدن: ایمیل صادرات کارشناس فروش کارشناسی بازار کار لوازم خانگی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بی‌خبری از مذاکره با فرهاد مجیدی و حضور دو بازیکن تازه در استقلال

سرپرست کلوب استقلال با اشاره به آخرین اوضاع این تیم گفت: ممکن است خود شخص وزیر ورزش با فرهاد مجیدی مذاکراتی داشته باشد که در این صورت من از این مذاکرات بی‌اطلاع

بی‌خبری از مذاکره با فرهاد مجیدی و حضور دو بازیکن تازه در استقلال

بی خبری از مذاکره با فرهاد مجیدی و حضور دو بازیکن تازه در استقلال

عبارات مهم : تبریزی

سرپرست کلوب استقلال با اشاره به آخرین اوضاع این تیم گفت: ممکن است خود شخص وزیر ورزش با فرهاد مجیدی مذاکراتی داشته باشد که در این صورت من از این مذاکرات بی اطلاع هستم.

امیر حسین فتحی در گفتگو با مهر در خصوص پیشنهاد به فرهاد مجیدی جهت حضور در هیات مدیره استقلال گفت: من یکی از اعضای هیات مدیره هستم و در خصوص کم و زیاد شدن اعضای هیات مدیره نمی توانم تصمیم بگیرم. ممکن است خود آقای وزیر با فرهاد مجیدی مذاکراتی داشته باشد که در این صورت واقعا من از آن اطلاع ندارم. ولی تا جایی که من می دانم آقای افتخاری عضو هیات مدیره کلوب هستند و با این حساب تعداد اعضای هیات مدیره ما ۵ نفر است.

سرپرست کلوب استقلال در خصوص هافبک آلمانی که قرار است جذب این تیم شود گفت: مراحل نهایی شدن قرارداد نیومایر را طی کردیم و به احتمال زیاد امروز با او قرارداد میبندیم و بعد از آن به تمرینات گروهی ما اضافه می شود.

بی‌خبری از مذاکره با فرهاد مجیدی و حضور دو بازیکن تازه در استقلال

فتحی در خصوص بازیکنان عراقی که گفته می شود مورد نظر کلوب استقلال قرار دارند بیان داشت: این دو بازیکن عراقی از ابتدا مورد نظر ما نبودند ولی چون در پایتخت کشور عزیزمان ایران هستند قرار شد آنها را ببینیم و اگر مورد تایید شفر قرار گرفتند با آنها وارد مذاکره شویم.

وی همچنین در خصوص آخرین اوضاع مرتضی تبریزی نیز بیان داشت: مذاکرات بین دو کلوب از مجراهای قانونی و رسمی انجام شده است و ما باید هماهنگی کلوب ذوب آهن با خود تبریزی هم مذاکراتی داشته باشیم. روند پروسه انتقال تبریزی به استقلال روند قانونی اش را طی می کند و انشاءالله بعد از بازی با ذوب آهن او نیز به تیم ما اضافه می شود.

سرپرست کلوب استقلال با اشاره به آخرین اوضاع این تیم گفت: ممکن است خود شخص وزیر ورزش با فرهاد مجیدی مذاکراتی داشته باشد که در این صورت من از این مذاکرات بی‌اطلاع

واژه های کلیدی: تبریزی | مذاکره | بازیکن | استقلال | بازیکنان | فرهاد مجیدی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog