صدمه زدن ایمیل صادرات کارشناس فروش کارشناسی

صدمه زدن: ایمیل صادرات کارشناس فروش کارشناسی بازار کار لوازم خانگی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات طلب پورحیدری از استقلال ۲۰ میلیون تومان است! ، منظور از پیام‌های شف

معاون ورزشی کلوب استقلال مدعی شد که طلب این کلوب به خانواده مرحوم پورحیدری مبلغ ۲۰ میلیون تومان است. 

طلب پورحیدری از استقلال ۲۰ میلیون تومان است! ، منظور از پیام‌های شف

منظور از خبر های شفر به افتخاری این است که هوای بازیکنان را داشته باشد/ طلب پورحیدری از استقلال ۲۰ میلیون تومان است!

عبارات مهم : میلیون

معاون ورزشی کلوب استقلال مدعی شد که طلب این کلوب به خانواده مرحوم پورحیدری مبلغ ۲۰ میلیون تومان هست.

به گزارش ایلنا، پندار توفیقی در گفت و گو با برنامه پایتخت کشور عزیزمان ایران ورزشی رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص شکست استقلال برابر ذوب آهن اظهار داشت: ما شب گذشته بدشانس بودیم و مصدومیت شجاعیان هم به ضررمان تمام شد. البته امید ابراهیمی هم 90 دقیقه با غیرت بازی کرد. اطمینان دارم در بازی برگشت با حضور هواداران نتیجه مورد نیاز را کسب خواهیم کرد.

معاون ورزشی کلوب استقلال راجع به اوضاع پرداختی مطالبات به بازیکنان استقلال گفت: تقریباً 75 تا 80 درصد مطالبات بازیکنان استقلال پرداخت شده است هست. 20 درصد دیگر از طلب بازیکنان باقی مانده است که بخش زیادی از آنها به مفاصا حساب مالیاتی برمی گردد. بازیکنان باید بروند و برگه حساب مالیات خود را بگیرند و بعد از آن مابقی مطالبات هم به آنها پرداخت خواهد شد.

طلب پورحیدری از استقلال ۲۰ میلیون تومان است! ، منظور از پیام‌های شف

توفیقی در مورد این عنوان که آیا شفر مرتب در کنفرانس های خبری از تلاش بازیکنان صحبت می کند و این مسئله را به عنوان یک خبر به مدیرعامل استقلال انتقال یافته می کند، تصریح کرد: شفر منظور خاصی ندارد. رابطه او با مدیریت کلوب خیلی خوب هست. منظور سرمربی استقلال از پیامش به مدیرعامل کلوب این است که بازیکنان باغیرت بازی می کنند و باید هوای آنها را داشته باشند. منظور او پرداخت پاداش هاست و تنها پاداشی هم که پرداخت نشده پاداش قهرمانی جام حذفی است که بخشی از آن پرداخت شده است و بخشی از آن هم پرداخت می شود. نظر شفر زیاد این است که بازیکنان بدانند او هوای آنها را دارد! او می خواهد بگوید به جای شما من با مدیریت صحبت می کنم و حواسم به شما هست.

وی راجع به اینکه افتخاری مدعی شده است شفر به او اعلام کرده اگر مدیرعامل کلوب برود من هم می روم، عنوان کرد: این مباحث ممکن است در فوتبال حرفه ای جایی نداشته باشد، ولی رابطه، رابطه خوبی است و طرفین یکدیگر را درک می کنند. ما امسال به هیچ مربی و بازیکن خارجی بدهکار نیستیم و حتی شفر و دستیارانش ماهانه حقوق می گیرند. آنها هر چه درخواست کردند فراهم کردیم. الان همه چیز خوب است و شب گذشته هم اگر توپ های ما درون دروازه می رفت، برنده می شدیم.

معاون ورزشی کلوب استقلال مدعی شد که طلب این کلوب به خانواده مرحوم پورحیدری مبلغ ۲۰ میلیون تومان است. 

معاون کلوب استقلال با تمجید از عملکرد مهدی رحمتی و رشید مظاهری گفت: هر دو دروازه بان گلرهای خوبی هستند. واقعاً شماره یک برازنده رحمتی است.

توفیقی در مورد جریمه زمانی به وسیله AFC گفت: من زیاد در جریان این عنوان نیستم، ولی ما فعلاً روی بازی برگشت تمرکز می کنیم. کلوب طبیعتاً بحث پرداخت ندارد، ولی در پاداش هایی که قرار است به ما بدهند جرایم را حساب و کتاب می کنند. طبیعتاً این مبالغ هم به این شکل در AFC حساب و کتاب می شود. ما همین مسئله را با شرکت لیگ هم داریم و آنها جرایم را از حق بلیت فروشی برداشت می کنند.

وی راجع به مطالبات زنده یاد پورحیدری و اینکه مسئولان کلوب پاسخ تماس های خانواده را نمی دهند، تصریح کرد: ما تا ابد مدیون خانواده پورحیدری هستیم. من و آقای قراب مسئول پیگیری به این عنوان بودیم. سال آخر حضور آن مرحوم در کلوب ایشان عضو هیئت مدیره شد و همزمان شرکت بازرسی به ما اعلام کرد حضور ایشان به عنوان سرپرست غیرقانونی است و آن مباحث دوشغله بودن مطرح شد. نامه نگاری با وزارت و شرکت بازرسی هم انجام دادیم. منصور پورحیدری آنقدر حق به گردن ما دارد که اصلاً نباید در موردش حرف بزنیم. او مقداری طلب دارد، ولی باید مجوزی از مدیر مجمع کلوب صادر شود که منصورخان پورحیدری را فارغ از دیگر افراد ببینیم و دستگاه های دولتی بعدها به این عنوان ایراد نگیرند.

طلب پورحیدری از استقلال ۲۰ میلیون تومان است! ، منظور از پیام‌های شف

معاون کلوب استقلال در خصوص اینکه چه کسی به خانواده پورحیدری پیامک داده است و آیا او این کار را کرده، گفت: در هیات مدیره تصمیم بر این شد «با توجه به اینکه محاسبات کلوب بیست و چند میلیون مطالبات آقای پورحیدری را برآورده کرده» اعضای محترم این مبلغ را به صد میلیون رساندند. این یک اختلاف حساب مالی است و فکر می کنم کلوب زیاد می تواند در این زمینه صحبت کند.

معاون ورزشی کلوب استقلال مدعی شد که طلب این کلوب به خانواده مرحوم پورحیدری مبلغ ۲۰ میلیون تومان است. 

واژه های کلیدی: میلیون | استقلال | خانواده | بازیکنان | منصور پورحیدری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog